Wordpres sistemlerinde adsense onayı için gerekli eklentiler ve ayarları

Wordpres sistemlerinde adsense onayı için gerekli eklentiler ve ayarları,ALL İN SEO EKLENTİSİ Mİ ? RANK MATH Mİ YOAST SEO MU ?

0

WP SİSTEMİNDEN KULLANILMASI GEREKEN EKLENTİLER

ALL İN SEO EKLENTİSİ Mİ ? RANK MATH Mİ YOAST SEO MU ?

Çoğu arkadaş yoast seo rank math vs kullanıyor ama karşılaştırma testlerinde ve benimde gözlemlediğim kadarı ile açık ara ile all in seo eklentisi bir tık daha ilerde arkadaşlar, Arkadaşlar bu eklentiyi kurduğunuzda yönetim panelinde all in seo içinde özellik yöneticisi kısmına girdiğinizde karşınıza deactive seçenekli 7 seçenek gelecek bunların hepsine aktif şeklinde Onaylıyoruz ve son olarak Eğer sitemizde makaleler özgün şekilde Ekli ise yine Ali Seo eklentisinden özellik yöneticisine girerek aktivite ve seçeneklerin içinden site haritası güncelleme kısmından site haritamızı güncelliyoruz.

 

Karşılaştırma : Her ne kadar Yoast SEO, All in SEO Pack eklentisi karşısında çok farklı avantajlara sahip olsa bile All in One SEO Pack eklentisi ile çeşitli avantajlara sahiptir

Her yazı için ekstra çaba göstermeden başlık ve açıklama optimizasyonu gerçekleştirmek.

XML site haritası ve Open Graph meta etiketi oluşturma kolaylılığı.

Her eklenti ayarına bağlı olan kapsamlı ayar açıklamaları ve yardım seçenekleri. BU PAKET İÇİNDE YEDEKDE HAZIR KURULU OLARAK GELMEKTEDİR.

 

KURULMASI GEREKEN EKLENTİLER (Wordpres için geçerli)

Akismet Anti-Spam / All In One SEO Pack /Contact Form 7 /GDPR Cookie Consent /Google Site Kit /Klasik düzenleyici /Defender / Easy Watermark /WP Rocket /WP RSS Aggregator (news kaydı için)/SSL cpanel üzerinde Lets yoksa

Bunların dışında sitenizi yavaşlatmaya neden olacak extra eklenti kurmayın zaten adsense kodları sitemizi yavaşlatıyor. BU PAKET İÇİNDE YEDEKDE HAZIR KURULU OLARAK GELMEKTEDİR.

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: