Adsense Onay İçin Yapılması Gerekenler

Adsense Onay İçin Yapılması Gerekenler

0

Adsense Onay İçin Yapılması Gerekenler + Onaya Hazır Site Yedeği+ Lisans Hizmeti:

Senelerdir adsense hesabım var ama açık söylemek gerekirse ilgilenmedim, Şu an itibariyle 16 sitem var çoğu onaylı tabi bende bazı sitelerin onaylarını bekliyorum.Kimisi 2 gün kimisi 2 saat de kimisi 2 ay bekleyip sürekli covid hatası vb. hatalar verdikten sonra onay alabildi. bir o kadarda R10.net evimguzelevim üyeliğimde bulunan konularımdan takip eden arkadaşlar bilir hizmet verdiğim, yardımcı olduğum, 40 a yakın arkadaşların %90 ‘ına onay aldık , kimi zaman envanter yok uyarısı verdi, kimi zaman kodu bulamadık dedi, kimi zaman ise politika ihlali bulundu kimi zaman ise çift hesap dedi..

Forumda ilgi alanlarında uzman birçok arkadaşla birlikte çalıştık hizmet aldık ve hizmet verdik. 15 sene çevreme arkadaşlara kurumlara web, adwords, mobil uygulama, reklam , iş yeri kurulum desteği , maps harita vb işlerini yaptıktan sonra karar verdim adsense işine yoğunlaşıp pasif gelir edinelim dedim.Özetle kendi başladığım işte 1-2 kişiye yardımcı olduğumda onaylar gelmeye başladı ve tamam biz bu işi kaptık dedim sonrasında zaten konuda mevcut 30 yakın onay aldık.

 

HAZIRLANAN BU METERYALLE BİRLİKTE SİZLERE CD İÇERİSİNDE ADSENSE ONAYINA HAZIR WORDPRES SİSTEMİ+SAYFALARI AYARLANMIŞ+DÜZEN+TEMA YÜKLÜ YEDEKLİ OLARAK 1 ADET CD İÇİNDE SUNULACAK , SADECE YEDEĞİ ANLATILAN YÖNTEMLE CPANEL ÜZERİNDEN KURARAK GÜNLÜK 300 KELİME 2 ADET VEYA 1 ADET ÖZGÜN MAKALE GİRECEKSİNİZ, 15 MAKALE SONUNDA ONAYA BAŞVURACAKSINIZ.TEKNİK DESTEĞİ ÜCRETSİZ OLARAK VERİYORUM,

Arama motorları alaka düzeyini ve popülerliği nasıl belirler?

Bir arama motorunda alaka düzeyi, doğru kelimeleri içeren bir sayfa bulmaktan daha fazlası anlamına gelir. Web’in ilk günlerinde, arama motorları bu basit adımdan çok daha ileri gitmedi ve arama sonuçları sınırlı bir değere sahipti. Yıllar geçtikçe akıllı mühendisler, sonuçları arama yapanların sorgularıyla eşleştirmek için daha iyi yollar tasarladı. Bugün yüzlerce faktör alaka düzeyini etkiliyor ve bunların en önemlilerini bu kılavuzda ele alacağız.

 

  • Üst Düzey Alan Adında Anahtar Kelime Görünüyor: Eskiden kullandığı desteği vermez, ancak anahtar kelimenizin alanda bulunması, alaka düzeyi sinyali olarak işlev görür. Sonuçta, hala bir alan adında görünen anahtar kelimeleri cesurlar.
  • Alan Adında İlk Kelime Olarak Anahtar Kelime: Hedef anahtar kelimeleriyle başlayan bir alan adının, alan adında anahtar kelime içermeyen veya anahtar kelimeyi alan adlarının ortasında veya sonunda bulunan siteler üzerinde bir kenarı vardır.
  • Ülke TLD Uzantısı: Ülke Kodu Üst Düzey Etki Alanına (.cn, .pt, .ca) sahip olmak, sitenin belirli bir ülke için sıralamasına yardımcı olur… ancak sitenin küresel sıralama yeteneğini sınırlar.
  • Başlık ve Açıklama Etiketlerindeki LSI Anahtar Kelimeleri: Web sayfası içeriğinde olduğu gibi, sayfa meta etiketlerindeki LSI anahtar kelimeleri büyük olasılıkla Google’ın eş anlamlıları ayırt etmesine yardımcı olur. Alaka düzeyi işareti olarak da işlev görebilir.

 

Source Backlinko

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: