PARA HARCAMADAN TİCARET YAPMANIN EN İYİ YOLU

PARA HARCAMADAN TİCARET YAPMANIN EN İYİ YOLU

0

Bir çogunuzun internetten para kazanmak istediğini  google 2019 arama istatisliklerinden anlayabiliyorum. Bu mecradan para kazanmak elbette ki mümkün tek yapmanız gereken size anlattım konuları dikkatlice okumak.

Ticaret Yapmak

ticaret deyince hemen gözünüz korkmasın, internetde kazanç  yapmak için en iedal  ve nerede ise garantili yöntem budur. Sermayem yok nasıl ürün bulup satış yapacağım dediğinizi duyar gibiyim. Dert etmeyin onun içinde alternatifler oluşturduk.

Dropshopping YapınÖncelikle dropshoopingin ne olduğunu kısaca özet geçeyim. Droopshoping stoksuz ticaret demek. Nasıl yapacağınıza gelecek olursak, örnegin; gittigidiyor da bir ürün buldunuz  bunu sahibinden.com a aratın  eger buldugunuz ürün orada daha pahalı ise ürün hakkında detaylı arastırmalar yapıp sahibinden.com a koyun. Bu sadece bir örnek  bu şekilde satış yapabileceginiz yüzlerce site var. İstediğiniz ürünü  isteiğiniz şekilde satış gerçekleştirebilirsiniz.

Letgo üzerinden dropshooping yapmak

letgo üzerinden uygun ürünleri bularak resimleri satış sitelerine ekleyin. Eğer ürün için alım olursa letgo daki satıcıdan alın ve gitti gidiyor için kargoya verin. Ancak satış siteleri (gittigidiyor, n11) %10 komisyon almakta satışlarınızda onuda hesaba katmayı unutmayın. Tabi bunlar içinde bir bütce lazım. Şimdi diyeceksiniz ki iyi hoşta benim bunu yapacak maddi durumum yok!  Ben sizler için onunda alternatif bir yöntemini  buldum.

Parasız Dropshooping Nasıl Yaparım

Jenerik sitesi olarak maddi kaynak olmadan okuyucularımız satış yapabilsin diye küçük yollu bazı firmalar bulduk. Telefon aksesuar ve elektronik ürünler satabilirsiniz. Nasıl mı? İşlemimiz gayet kolay size vermiş oldugum linke tıklayarak (buraya tıklayınız) başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Sistem nasıl calışıyor?Başvuru formunu doldurdugunuzda satış danışmanı sizinle irtibata geçecetir.  Size ürünlerin fotograflarını atacak. Sizde aldığınız ürünleri gittigidiyor, n11, sahibinden gibi sitelere ilan yayımlayarak kazanç sağlayabilirsiniz. Diğer yöntem ise sosyal medya hesabları kurarak 5 tl lik reklam ile yüzlerce kişiye ulaşmanız mümkün. Benim size tavsiyem bir instagram hesabı kurup, ürünlerinizi orada satışa çıkarmak, takipçi gelmez sıkıntınız var ise firma sizlere akipci çoğaltmaya yönelik bilğiler verecekdir.

Ürünü Sattım Sonra Ne Yapacağım?Diyelim ki ürün satıldı, ürününüzü müşteri sipariş verdiği anda firmanın size verdiği irtibat seceklerine adressi, alıcı isim soy isim, telefon numarasını ve ürün bilğilerini gönderiyorsunuz. Ürün kargoya verildikden sonra size müşteriye iletmeniz için kargo numarası verilir. Alıcı gönderiyi aldığında size payınız yetkili tarafından havale geçilir.
Ne Kadar Kazanırım?
Ürünlerin fiyatına göre size  %25 komisyon verilr ancak siz  ürünü daha fazla bir paraya satabilirseniz ürünün kaar markajı sizde kalır yetkili tarafından ücretiniz hesabıınıza aktarılır.Vergi Ödeyecekmiyim?Hayır, firma tarafından gönderilen ürünler müşteriye fatura kesilerek gönderdiği için sizin hiçbir yasal sorumlulugunuz kalmamış olacak. Böylelikle kazancınız vergiye yansımayacak.  Şu anda ben de bu firma üzerinden satışlarımı instagram üzerinden gercekleştirmekteyim. Yaptıgım tek şey ürünün fotosunu alıp instagram a koymak ve siparişleri yetkiliye iletmek. Yukarıda verdiğim linke ilerleyen zamanlarda satış teknikleri ve instagram satış sayfası açmak ile ilğili  kendi yazdığım e kitabımı koymayı düşünüyorum..

Leave A Reply

Your email address will not be published.