Adsense onayı Makale resim ekleme

Adsense onayı almak, makale ekleme yöntemleri

0

MAKALE İÇİNDE BULUNAN RESİMLERİ NASIL ÖZGÜN YAPABİLİRİM.

Adsense onayı almak

Adsense onayı almak ,Makale içinde bulunan resimler arkadaşlar wp sistemlerinde watermark eklentisinin text alan özelliğini kullanarak sitenizin ismini yazarak resim eklediğimiz anda öncelikle öne çıkan görsel seçiminde otomatik olarak resimlere sitenizin linkini ekler ve yazılarınıza o şekilde atar,

 

hit için ise kesinlikle sitenizin ilgili kategorine göre https://keywordtool.io/ sitesinden en çok aranan kelimeleri aratarak anahtar kelime bulacaksınız.

Nasıl Adsense onayı almak

Tabi ki tepede çıkan kelimelerle baş etmek zor olacağından alt sıradan kelimeleri kopya ederek ve aynı anda browserda yeni bir sekme açarak key sitesinden aldığınız anahtar kelime ile ilgili görsel aratıp anahtar kelimeyi pc nize indirirken farklı kaydet seçeneği ile isimlendirerek bu şekilde.

 

Wp sisteminde yazı içinde öne çıkan görseli yükledikten sonra galeri oluştur yaparak resimleri en az 5 olacak şekilde ekleyeceksiniz.

Böylelikle makale sayfa sayınız 1 ise otomatikman sayfa sayınız eklenen resim sayısı kadar olacaktır. bu da sizlerin tabi ki genel olarak uzun yazılarını okumayı sevmediğimiz için görsel hit konusunda sitenize ziyaretçi gelmesini ve gösterim kazanmanızı sağlayacaktır.

 

O ki son 7 günde web tık ve gösterimi varsa görselde search konsolda arattığınızda 1000 2000 görsel arama gösterim olduğunu ve siteye giriş olduğunu fark edeceksiniz, bu konuda unutmamanız gereken husus kesinlikle resimleri olduğu gibi sitenize eklemeyin isimlendirin.

 

Adsense onayı almak
Adsense onayı almak

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: