iletişim sayfası ayarları nasıl olmalıdır

iletişim Sayfayı ayarları nasıl olmalıdır

İLETİŞİM SAYFASI :

iletişim sayfası adsnese onayı için önemlidir Site logonuzu bu sayfaya koyunuz.

Sitenizde olmazsa olmazlardan biri ise tabi ki iletişim sayfasıdır. Öncelikle dikkat etmeniz gereken siteniz afaki kalmasın adsense onayı alana kadar iletişim sayfasını içine gmail , gsm ,sabit hat nolarıı ve tabiî ki basit adresi ekleyin.

iletişim sayfası nasıl yapılır

iletişim sayfası Onay sonrası kaldırırsınız , bu süreçte wp sistemleri kullanan arkadaşlar için wp contact form veya buna benzer eklentiler kullanarak sitenize otomatik form oluşturmayı unutmayın ve iletişim sayfasının metin ve görsel seçimlerini tıklayarak kodu iletişim sayfasına ekleyin.

 

itenizde mutlaka güzel bir iletişim sayfası olmalıdır. İletişim sayfasında telefon, adres, mail adresi bilgileri kolayca görülecek şekilde tasarlanmalıdır.

 

Ayrıca online müşteri hizmetleri yazılımları kullanarak internet sitenize giren ziyaretçilere anlık olarak ulaşabilirsiniz. Bu şeklide müşteri dönüşümünü daha pratik bir şeklide gerçekleştirebilirsiniz. Online müşteri desteği anlık mesajlaşma yazılımı olarak whatsap, zopim veya tidio sistemini öneririz. adsense onay alana kadar bu sistemi kullanmanızı tavsiye ederim.. BU PAKET İÇİNDE YEDEKDE HAZIR KURULU OLARAK GELMEKTEDİR

Source Backlinko

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: