BLOGgere Adsense BAĞLAMA Blog siteden para kazanma yöntemleri

BLOGgere Adsense BAĞLAMA Blog siteden para kazanma yöntemleri

0

Günümüzde ücretsiz blog nasıl açılacağından bahsetmiştik. Peki ücretsiz olsa da ortada bir emek var ve emeğimizi nasıl kazanca çevirebiliriz. Ve bu anda devreye güvenilir ve uzun vadeli olması ile adsense giriyor.

İlk başta blog sitemizin konu içeriğinin dolu olduğuna özgün olması gerektiğini bilmelisiniz. İçerik yoğun ve hit sağlıyorsunuz. O zaman direk google blog arayüz bölümünden kazançlar sekmesine tıklıyoruz.

Sekme açıldığında bir adsense hesabımıza bağlamamızı söylüyor. Elimizde adsense hesabımız var ise direk onla ilişkilendirebilirsiniz. Eğer yoksa başvuru yapınız başvuru yaparken tüm bilgileri doğru girdiğinizden emin olunuz.

Bilgileri girdim başvuru yaptım. Başvuru süreçleri 1-2 hafta / 6 ay arası değişmektedir. Bu tamamen size bağlı uzun siteniz uzun vadeli açık hit alımı var ve özgün makale içeriyorsa çok kısa sürede onay alırsınız.

Onay aldıktan sonra kazançlar sekmesinden sitenizin uygun yerlerine reklam ekleyebilirsiniz. Reklamlarınız ilk başta gözükmüyorsa 2-3 gün / 2 hafta arası değişen bir sürede 2. kontrole geldiğinizi söyleyebilirim.

2. Kontrol sonrası onay aldığınızda reklamlarınız gözükecek ve gelir elde etmeye başlayacaksınız.  Peki elde ettiğim geliri nasıl çekebilirim? Bunu için önceden yazmış olduğumuz konumuzu inceleye bilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: