Post Views: 79

ADSENSE ONAYA HAZIR SİSTEM

Adsense onaya hazır sistem + wordpres tüm ayarları yapılmış backup lisanlı tema + insert dergi+kurulum anlatımı ile birlikte online olarak satışı başlamıştır.Siz sadece özgün makale girerek adsense onayına göndereceksiniz, Dilerseniz özgün makale paketi + kurulum desteği+Herşey Dahil Paket ekleyebilirsiniz..Maxumum 6 iş gününde onaya hazır siteniz teslim edilecektir.%90 onay oranına sahip tüm ayarları hazır sistemi alarak site ve sitelerinizi onaylatabilirsiniz.. Kurulum desteği ile birlikte alınan paketlerde ücret iade garantisi vardır.

   REFERANSLARA GÖZ AT  HEMEN AL  

Gizlilik Politikası örnek sayfa adsense onayı için

Gizlilik Politikası örnek sayfa adsense onayı için

0 50

Gizlilik Politikası örnek sayfa adsense onayı için şartdır arkadaslar

GİZLİLİK POLİTİKASI SAYFASI :

Site logonuzu bu sayfaya koyun, Standart olarak

Web sitemizin adresi:

Hangi amaçla bilgi topluyoruz:

Ortam:

İletişim formları

Çerez

tarzında olan standart bildirimleri koyduktan sonra araya sitenizin linkini mutlaka ekleyin alıntı olduğu fark edilmesin, yani bu sayfa ile oluşturmaya çalıştığınız fark edilsin.Yani arkadaşlar kısacası sitenize girildiğinde en üst top header ve footer alt kısımda şekilde görülen içeriklerin sayfaların olması gereklidir. BU PAKET İÇİNDE YEDEKDE HAZIR KURULU OLARAK GELMEKTEDİR.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More