Post Views: 181

ADSENSE ONAYA HAZIR SİSTEM

Adsense onaya hazır sistem + wordpres tüm ayarları yapılmış backup lisanlı tema + insert dergi+kurulum anlatımı ile birlikte online olarak satışı başlamıştır.Siz sadece özgün makale girerek adsense onayına göndereceksiniz, Dilerseniz özgün makale paketi + kurulum desteği+Herşey Dahil Paket ekleyebilirsiniz..Maxumum 6 iş gününde onaya hazır siteniz teslim edilecektir.%90 onay oranına sahip tüm ayarları hazır sistemi alarak site ve sitelerinizi onaylatabilirsiniz.. Kurulum desteği ile birlikte alınan paketlerde ücret iade garantisi vardır.

   REFERANSLARA GÖZ AT  HEMEN AL  

Adsense Onayı İçin Makale Yapısı Nasıl Makale Yazılmalı

Adsense Onayı İçin Makale Yapısı Nasıl Makale Yazılmalı

4 113

MAKALELER NASIL OLMALI:

Kesinlikle arkadaşlar hiç spin vb yöntemlerle uğraşmayın. Bu şekilde %2 lik bir kısım şans eseri botları atlatarak manuel kontrole düşmeden onay alabilir. Siz siz olun kesinlikle en az 200-300 kelime arası 10-15 adet özgün şekilde ve (bahis illigal içeriktir , finans, para kazanma aldatmaya dolandırmaya yönelik algılanabilir, film telif hakkı nedeni ile, magazin toplama içerik der, sağlık önerileri dr tavsiyesi dışında politika ihlaline girer) bu haberler dışında güncel konular ve başka sitelerde yer almayan başlıkları kullanarak makalelerinizi oluşturun ve günde 2 adet fazla değil sadece 2 adet girin, yok ben 15 gireyim derseniz 3 adet şeklinde girin, makalelerinizde dikkat etmeniz gereken husus, hem seo hem okunabilirlik ve hem sonradan reklam yerleşimi ile uğraşmamak için, 30-40 kelime noktadan sonra makale aralarına mutlaka 2-3 satır boşluk bırakın reklam yerleşimi vb konularda geliriniz düşük olmaz ve google adsense panelinin reklamlar alanında sağ alanda bulunan kısımda reklam gösterimi %100 yaptığınız vakit reklam gösterimi sınırsız olur ve bulduğu boşluklara adsense reklam yerleşimini yapar. aynı zamanda yazı içi reklamda reklam metninin rengini sitenizle aynı olmasına sırıtmamasına ilgi çekmemesine dikkat edin bu önemlidir. Makale de resim görsel kullanmak son derece önemlidir, makale arasında tek tek bölerek resim koyun makale devam etsin, veya galeri ekleyin en az 10 resim koyun.

4 Comments
 1. […] İçerik Taşıma Stratejisiyle Yeni Bir Site Açarken Sıralamanızı… […]

  1. admin says

   sorularınızı bekliyoruz adsense çift hesap sorunu

 2. […] Adsense Onayı İçin Makale Yapısı Nasıl Makale Yazılmalı […]

  1. admin says

   evet sorularınızı alabiliriz

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More