Post Views: 103

ADSENSE ONAYA HAZIR SİSTEM

Adsense onaya hazır sistem + wordpres tüm ayarları yapılmış backup lisanlı tema + insert dergi+kurulum anlatımı ile birlikte online olarak satışı başlamıştır.Siz sadece özgün makale girerek adsense onayına göndereceksiniz, Dilerseniz özgün makale paketi + kurulum desteği+Herşey Dahil Paket ekleyebilirsiniz..Maxumum 6 iş gününde onaya hazır siteniz teslim edilecektir.%90 onay oranına sahip tüm ayarları hazır sistemi alarak site ve sitelerinizi onaylatabilirsiniz.. Kurulum desteği ile birlikte alınan paketlerde ücret iade garantisi vardır.

   REFERANSLARA GÖZ AT  HEMEN AL  

Sita haritası neden önemlidir, sitemap.xml oluşturma adsense onay sitemap.xml

online sitemap oluşturma, sitemap dosyası, sitamap ne işe yarar

0 37

SİTE HARİTASI NASIL EKLENİR NEREDEN EKLENİR.

SİTEMAP.XML DOSYASI VE YAPILAN YANLIŞLAR VE EKSİK İŞLEMLER

Seacrh consolde arkadaşlar sitemizi ekledikten sonra site haritaları kısmına geldiğimizde aşağıdaki şekilde site içeriklerini teker teker ekleyin bazı arkadaşlar sadece sitemap.xml yapıp bırakıyorlar.

post_tag-sitemap.xml

category-sitemap.xml

attachment-sitemap.xml

page-sitemap.xml Site haritası

post-sitemap.xml Site haritası

addl-sitemap.xml

işiniz garanti olsun istiyorsunuz ve sitenizde makale sayfa sayınız az ise mutlaka yapılması gereken işlemlerden biri ise Search consol da URL DENETİMİ adımından sitenizde bulunan makaleleri tek tek ekleyerek google da dizine eklenmesini talep etmek olacaktır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More