Post Views: 90

ADSENSE ONAYA HAZIR SİSTEM

Adsense onaya hazır sistem + wordpres tüm ayarları yapılmış backup lisanlı tema + insert dergi+kurulum anlatımı ile birlikte online olarak satışı başlamıştır.Siz sadece özgün makale girerek adsense onayına göndereceksiniz, Dilerseniz özgün makale paketi + kurulum desteği+Herşey Dahil Paket ekleyebilirsiniz..Maxumum 6 iş gününde onaya hazır siteniz teslim edilecektir.%90 onay oranına sahip tüm ayarları hazır sistemi alarak site ve sitelerinizi onaylatabilirsiniz.. Kurulum desteği ile birlikte alınan paketlerde ücret iade garantisi vardır.

   REFERANSLARA GÖZ AT  HEMEN AL  

Makaleler içine resim ekleme ve sayfa sayını artırma adsense onayı

Adsense onayı almak, MAKALE İÇİNDE BULUNAN RESİMLERİ NASIL ÖZGÜN YAPABİLİRİM.

0 65

MAKALE İÇİNDE BULUNAN RESİMLERİ NASIL ÖZGÜN YAPABİLİRİM.

Makale içinde bulunan resimler arkadaşlar wp sistemlerinde watermark eklentisinin text alan özelliğini kullanarak sitenizin ismini yazarak resim eklediğimiz anda öncelikle öne çıkan görsel seçiminde otomatik olarak resimlere sitenizin linkini ekler ve yazılarınıza o şekilde atar, hit için ise kesinlikle sitenizin ilgili kategorine göre https://keywordtool.io/ sitesinden en çok aranan kelimeleri aratarak anahtar kelime bulacaksınız.

Tabi ki tepede çıkan kelimelerle baş etmek zor olacağından alt sıradan kelimeleri kopya ederek ve aynı anda browserda yeni bir sekme açarak key sitesinden aldığınız anahtar kelime ile ilgili görsel aratıp anahtar kelimeyi pc nize indirirken farklı kaydet seçeneği ile isimlendirerek bu şekilde wp sisteminde yazı içinde öne çıkan görseli yükledikten sonra galeri oluştur yaparak resimleri en az 5 olacak şekilde ekleyeceksiniz.

 

Böylelikle makale sayfa sayınız 1 ise otomatikman sayfa sayınız eklenen resim sayısı kadar olacaktır. bu da sizlerin tabi ki genel olarak uzun yazılarını okumayı sevmediğimiz için görsel hit konusunda sitenize ziyaretçi gelmesini ve gösterim kazanmanızı sağlayacaktır. O ki son 7 günde web tık ve gösterimi varsa görselde search konsolda arattığınızda 1000 2000 görsel arama gösterim olduğunu ve siteye giriş olduğunu fark edeceksiniz, bu konuda unutmamanız gereken husus kesinlikle resimleri olduğu gibi sitenize eklemeyin isimlendirin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More