Post Views: 58

ADSENSE ONAYA HAZIR SİSTEM

Adsense onaya hazır sistem + wordpres tüm ayarları yapılmış backup lisanlı tema + insert dergi+kurulum anlatımı ile birlikte online olarak satışı başlamıştır.Siz sadece özgün makale girerek adsense onayına göndereceksiniz, Dilerseniz özgün makale paketi + kurulum desteği+Herşey Dahil Paket ekleyebilirsiniz..Maxumum 6 iş gününde onaya hazır siteniz teslim edilecektir.%90 onay oranına sahip tüm ayarları hazır sistemi alarak site ve sitelerinizi onaylatabilirsiniz.. Kurulum desteği ile birlikte alınan paketlerde ücret iade garantisi vardır.

   REFERANSLARA GÖZ AT  HEMEN AL  

Web Adsense Nedir? internet sitesinden nasıl para kazanabilirsiniz

Web Adsens Nedir? Web Adsense Nedir? internet sitesinden nasıl para kazanabilirsiniz

0 28

Web Adsens Nedir?

Web Adsense Nedir? internet sitesinden nasıl para kazanabilirsiniz

İnternet üzerinden para kazanmanın bilinen en basit ve risksiz yöntemi Google Adsense ile para kazanmaktır. Bilinen en kolay yöntemi denmesinin sebebi ise, zor uygulamalar içerisinde en basiti gibi değerlendirilmesi gerekmektedir.

Zira internetten para kazanmak genel kanının aksine zor ve de ciddi bir uğraşı gerektiren bir hasılat modelidir.

Öncelikle kolay olmayan ve oldukça zaman harcadığınız fakat başarıya ulaşmış olabilirseniz tahmin edilemeyecek rakamlarda ücretler kazanabileceğinizi ve ulaşabileceğiniz profesyonel bir işe adım attığınızı bilmeniz gerekli.

Google Adsense’i en basit halde bahsetmek gerekirse; web siteleri, Youtube kanalları, Google reklamları yayınlayarak bu yayınlardan para kazanmak anlamına gelmektedir. Başka bir söylemle anlatılmak istenir ise; siz bir internet sitesi veya

Youtube kanalı oluşturursunuz, reklam veren şahıs ya da şirketler de sizin siteleriniz ya da videolarınızın içinde reklam yayınlarlar. Dolayısı ile bu reklamlar izlendikçe siz de bu reklamlardan para kazanırsınız. Web Adsens’in en kolay olarak tanımı bu şekilde yapılabilmektedir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More