Post Views: 68

ADSENSE ONAYA HAZIR SİSTEM

Adsense onaya hazır sistem + wordpres tüm ayarları yapılmış backup lisanlı tema + insert dergi+kurulum anlatımı ile birlikte online olarak satışı başlamıştır.Siz sadece özgün makale girerek adsense onayına göndereceksiniz, Dilerseniz özgün makale paketi + kurulum desteği+Herşey Dahil Paket ekleyebilirsiniz..Maxumum 6 iş gününde onaya hazır siteniz teslim edilecektir.%90 onay oranına sahip tüm ayarları hazır sistemi alarak site ve sitelerinizi onaylatabilirsiniz.. Kurulum desteği ile birlikte alınan paketlerde ücret iade garantisi vardır.

   REFERANSLARA GÖZ AT  HEMEN AL  

Değerli Envanter: Hatası İçerik Yok Sitemi İncelermisiniz

Değerli Envanter: İçerik Yok Hatasının Sebebi:,Değerli Envanter Nedir?

0 38
Değerli Envanter: İçerik Yok Hatasının Sebebi:
Özgün içerik sayınız en az 300 kelime ise 10 150 kelime ise 30 olmalıdır. Ayrıca içeriklerinizin de en az 200 kelime olmasına dikkat edin. İçerikteki kelime sayısı 200’den az ise Google tarafından yetersiz içerik olarak görülüyor. Hem Google’da üst sıralara çıkamıyorsunuz hem de reklam alamıyorsunuz.
Değerli Envanter Nedir?
Sayfalarınıza eklediğiniz reklamlar ve ücretli tanıtım materyalinin içerikten fazla olmaması gerekir. Ayrıca sağladığınız içerik, sayfanızı ziyaret eden kullanıcılara değer katmalı ve onların ilgisini çekmelidir. Bu nedenle, değişiklikler yapılana kadar pek ya da hiç sunmayan ve/veya aşırı yoğun reklam yayınlanan sayfalara sunumu sınırlayabilir veya devre dışı bırakabiliriz.
Kabul edilemez sayfalara ilişkin örnekler aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:Başka kaynaklardaki içeriği bir değer katmadan kopyalama, derleme, toplama veya yeniden yazma;
Yayıncı tarafından sağlanmış içerikten çok reklamlara yer veren sayfalar;
Manuel inceleme veya seçimden geçmeden otomatik olarak oluşturulan içerik;
İçerik bulunmayan reklam sayfaları veya sayfalar;
Web Yöneticisi Kalite Yönergeleri’ne uymayan sayfalar.
Ayrıca siteniz AdSense Tarayıcı (Google Bot) tarafından ‘Gerçeğe aykırı’ diye tabir edilen ve aşağıda açıkladığım ihlale de maruz kalıyor olabilir.
Kullanıcılar, internet ortamında etkileşime girdikleri içeriğin onları yanlış yönlendirmesini istemez. Bu nedenle Google reklamları siz, içerikleriniz veya web mülkünüzün birincil amacıyla ilgili bilgileri yanlış yansıtan, yanlış beyan eden veya gizleyen sayfalarda yayınlanamaz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More