Post Views: 64

ADSENSE ONAYA HAZIR SİSTEM

Adsense onaya hazır sistem + wordpres tüm ayarları yapılmış backup lisanlı tema + insert dergi+kurulum anlatımı ile birlikte online olarak satışı başlamıştır.Siz sadece özgün makale girerek adsense onayına göndereceksiniz, Dilerseniz özgün makale paketi + kurulum desteği+Herşey Dahil Paket ekleyebilirsiniz..Maxumum 6 iş gününde onaya hazır siteniz teslim edilecektir.%90 onay oranına sahip tüm ayarları hazır sistemi alarak site ve sitelerinizi onaylatabilirsiniz.. Kurulum desteği ile birlikte alınan paketlerde ücret iade garantisi vardır.

   REFERANSLARA GÖZ AT  HEMEN AL  

Adsense Politika İhlali adsense Başvurumun Reddedilmesine Neden Olan Politika İhlali Nedir?

Adsense Başvurumun Reddedilmesine Neden Olan Politika İhlali Nedir?

0 36

Adsense Başvurumun Reddedilmesine Neden Olan Politika İhlali Nedir?

 

Merhaba,

Sitenizin ana sayfasında çok az yazı  görünüyorsa ana sayfanızdaki yazı sayısını arttırmalısınız. Ayrıca sitenizin Google indexine bakın tag ve kategori indexiniz çok az ise bu tip sayfaların indexlenmesini önermiyorum . Çünkü içerisinde içerik yok ve kullanıcı tarafında da yanıltıcı bulunabiliyor. Önerim tag ve kategori indexini kapatmanız ve tag ve kategori indexlerini Google Search Console üzerinde bulunan URL kaldırma aracı ile kaldırmanızdır. Kullandığınız etikete göre buradaki ayarları uygulayabilirsiniz:
 Makalelerimizde bulunan ilk 12 yazıyı adım adım uyguladığınız taktirde onay almamanız için bir sebeb bulunmuyor ilgili makale kategorisinden bizlere sorularınıza yazabilirsiniz.

sağlıt finans vb konular illegal konular politika ihlal nedenidir..

 

açıklamalar eklenecektir . konuya abone olunuz

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More