Post Views: 83

ADSENSE ONAYA HAZIR SİSTEM

Adsense onaya hazır sistem + wordpres tüm ayarları yapılmış backup lisanlı tema + insert dergi+kurulum anlatımı ile birlikte online olarak satışı başlamıştır.Siz sadece özgün makale girerek adsense onayına göndereceksiniz, Dilerseniz özgün makale paketi + kurulum desteği+Herşey Dahil Paket ekleyebilirsiniz..Maxumum 6 iş gününde onaya hazır siteniz teslim edilecektir.%90 onay oranına sahip tüm ayarları hazır sistemi alarak site ve sitelerinizi onaylatabilirsiniz.. Kurulum desteği ile birlikte alınan paketlerde ücret iade garantisi vardır.

   REFERANSLARA GÖZ AT  HEMEN AL  

Adsense onayı alma konulu en sık sorulan sorular ve cevapları

Adsense onayı alma konulu en sık sorulan sorular ve cevapları SİTEM TÜRKÇE DEĞİL ADSENSE ONAYI NASIL ALABİLİRİM :

EN SIK SORULAR SORULAR VE CEVAPLAR:

SİTEM TÜRKÇE DEĞİL ADSENSE ONAYI NASIL ALABİLİRİM :

Çoğu arkadaş tr  gelirlerin düşük olduğundan ing. Fr. gr . sitelerinde içerikleri translate ederek onay almaya çalıştığını görüyorum bazıları pinterest için onay almaya çalışıyor. Tek tek sorularla izah etmektense buraya açıklık getirmek istiyorum, %15 şansınız var bu şansı yükseltmek için yapmanız gereken her ne kadar domain isminiz yabancı da olsa içerikleri makaleleri menüleri türkçe özgün şeklinde menü makale ekleyip onay aldıktan sonra onaylı sitenin tamamen makale ve menülerini ing. Ger. Fr. çevirerek yolunuza devam edebilirsiniz hali hazırda 2 -3 arkadaşa bu şekilde onay aldık.

Source Backlinko

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More