Adsense Onayı İçin Makale Yapısı

Adsense Onayı İçin Makale Yapısı

0

Adsense Onayı İçin Makale Yapısı

MAKALELER NASIL OLMALI:

Kesinlikle arkadaşlar hiç spin vb yöntemlerle uğraşmayın. Bu şekilde %2 lik bir kısım şans eseri botları atlatarak manuel kontrole düşmeden onay alabilir.

Adsense Yapısı:

Siz siz olun kesinlikle en az 200-300 kelime arası 10-15 adet özgün şekilde ve (bahis illigal içeriktir , finans, para kazanma aldatmaya dolandırmaya yönelik algılanabilir, film telif hakkı nedeni ile, magazin toplama içerik der, sağlık önerileri dr tavsiyesi dışında politika ihlaline girer) bu haberler dışında güncel konular ve başka sitelerde yer almayan başlıkları kullanarak makalelerinizi oluşturun ve günde 2 adet fazla değil sadece 2 adet girin.

Adsense Onay Makaleleri

yok ben 15 gireyim derseniz 3 adet şeklinde girin, makalelerinizde dikkat etmeniz gereken husus, hem seo hem okunabilirlik ve hem sonradan reklam yerleşimi ile uğraşmamak için, 30-40 kelime noktadan sonra makale aralarına mutlaka 2-3 satır boşluk bırakın reklam yerleşimi vb konularda geliriniz düşük olmaz.

Google adsense panelinin reklamlar alanında sağ alanda bulunan kısımda reklam gösterimi %100 yaptığınız vakit reklam gösterimi sınırsız olur ve bulduğu boşluklara adsense reklam yerleşimini yapar. aynı zamanda yazı içi reklamda reklam metninin rengini sitenizle aynı olmasına sırıtmamasına ilgi çekmemesine dikkat edin bu önemlidir. Makale de resim görsel kullanmak son derece önemlidir, makale arasında tek tek bölerek resim koyun makale devam etsin, veya galeri ekleyin en az 10 resim koyun.

Leave A Reply

Your email address will not be published.